Kamerų šviesoje – neeilinė žvejyba Kauno mariose
Šiais metais apledėjusios Kauno marios buvo dosnios naktinių karšių laimikiais tiek, kad nutiko labai smagus dalykas – buvau pakviestas sudalyvauti […]

Šiais metais apledėjusios Kauno marios buvo dosnios naktinių karšių laimikiais tiek, kad nutiko labai smagus dalykas – buvau pakviestas sudalyvauti […]
Šeštadienį su kaimynu išsiruošėm į antrą pamainą, kitaip tariant, „ant vakarinio“. Atvažiavę prie Kauno marių, sunkiai radome, kur pastatyti automobilį.
Kadangi pirmas bandymas antradienį vakare neišdegė, labai norėjosi atsirevanšuoti, todėl penktadienį, net neišpakavę tų pačių rogių, vėl susiruošėm su kaimynu
Šventės buvo intensyvios, artimųjų suėjimai, budėjimai darbe ir šiaip visokie visokiausi reikalai. Kadangi naujųjų šventimas buvo ramus, tai nutariau atšvęsti
Yra laikas žvejoti ir yra laikas ropštis ant šilto pečiaus. Metą, kai nei laivu paplauksi, nei ant ledo užlipsi, senieji
Šnektėlim su kolega penktadienį, kad šis šeštadienis, kad ir kokie bepročiai esam, paskutinis šansas atviro vandens žvejybai. Temperatūra flirtuos su
Paskutinių mūsų varžybų nugalėtojas Ričardas nestabdo ir užsirašė į naktines varžybas Kauno mariose, skuterių įlankoj. Ta proga vakar prisijungiau prie
Po darbo „greitai greitai“ atsirandu Žiegždrių-Laumėnų apylinkėse, prie Kauno marių. Vieta žinoma, kolega savaitgalį jau atlikęs žvalgybą mūšiu, pagaudęs gražių
Žvejybai praktiškai nėra blogo oro, blogų vietų, jei tik tinkamai pasiruoši. Orų prognozes šiais laikais pažiūri visi. Noriu pasidalinti keletu
Kažkaip pavyko rasti laiko žvejybai, kaip tai daro visi žmonės, – ryte. Apie 05:00 susitinkam su Ričardu, dar tamsoj įsikuriam
Štai ir vėl eilinė žvejyba Kauno mariose su Giedriumi. Tiesa, šį kartą oras buvo gaivesnis negu praėjusįsyk. Dėl stipraus šoninio
Po dviejų nesėkmingų žvejybų Nemune važiavome su Giedriumi reabilituotis į Kauno marias! Atvykę į vietą nustebome ,kad vanduo skaidrus lyg