Kauno marių maratonas 2023
Šiaip taip pavyko sudalyvaut Pikeris Lt klubo organizuotose 12 valandų naktinėse varžybose. Kadangi atostogos, tai treniruočių planai buvo grandioziniai, tačiau […]

Šiaip taip pavyko sudalyvaut Pikeris Lt klubo organizuotose 12 valandų naktinėse varžybose. Kadangi atostogos, tai treniruočių planai buvo grandioziniai, tačiau […]
Toks jausmas, kad kažkas sugedo. Paskutinės trys žvejybos KM labai jau kūdos papuolė. Neveronyse su Ričardu baigėm futbolo rezultatu 2:1.
Kol klubiokai neršia geroj vietoj, kolega pasiskundė, kad Žiegždrių–Laumėnų apylinkėse nustojo kibti karšiai. Man iššūkiai patinka. Nutiko taip, kad po
Po klubiečių popietinio karšių išsijungimo parūpo patikrint, ar viskas čia popiet taip blogai. Po darbo 18:00 aš jau vietoj. Pradžia,
Po darbų greituoju būdu atsiduriam prie Kauno marių. Tikslų didelių nebuvo, tačiau išėjo visai smagi žvejyba. Kad toli nereikėtų važiuoti,
Pažįstamų ir FB išgąsdintas, kad prasidėjus nerštui neverta niekur važiuot, po pietų išlekiu prie marių. Vieta – Žiegždrių-Laumėnų apylinkės. Startas
Bičiulis iš Pikeris LT klubo pasigyrė, kad organizuos varžybas Bublių tvenkinyje. Kadangi jaučiau, kad pasistengs, užsirašiau pirmu numeriu. Vis knietėjo
Užuot su šypsena veide užmigę po lemiamų Žalgirio rungtynių, užtikrinusių vietą stipriausių Eurolygos komandų aštuntuke, ketvertas įsiKARŠčiavusių banditų iš
Šeštadienio žvejyba su pakilimais ir nusileidimais. Pirma po nauja klubo vėliava . Planas A nepavyko, Darsūniškyje laisvų vietų buvo nerasta,
Žvejyba nuo kranto, kai gnybia -6 C šaltis. Skamba įdomiai, bet įmanoma. Su kaimynu apsiginklavom žiemiškai, visi žiemos atributai, išskyrus